Τρίτη, 21 Νοεμβρίου 2017

Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙ ΣΤΟΛΩΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ...... ?


ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΛΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ :

Άρθρο 2

Περιβολή στολής
1. Η περιβολή στολής, κατά την εκτέλεση υπηρεσίας, αποτελεί ειδική υποχρέωση του εν ενεργεία προσωπι-κού του Λ.Σ. - ΕΛ.ΑΚΤ., η οποία προβλέπεται στο άρθρο 51 του π.δ. 81/2012. Οι μαθητές των παραγωγικών σχο-λών του Λ.Σ. - ΕΛ.ΑΚΤ., υποχρεούνται να φέρουν στολές,κατά τη διάρκεια της φοίτησής τους, σύμφωνα με όσα προβλέπονται στο άρθρο 7 του παρόντος Κανονισμού...........


Άρθρο 3

Υποχρεώσεις εμφάνισης και συμπεριφοράς
του προσωπικού του Λ.Σ. - ΕΛ.ΑΚΤ.

1. Το προσωπικό του Λ.Σ. - ΕΛ.ΑΚΤ., υποχρεούται να φέρει τη στολή και τα διακριτικά σήματα, τα οποία αντι-στοιχούν στον βαθμό, στη θέση του ή στον τίτλο του,καθώς και τα διάσημα των μεταλλίων που του έχουν απονεμηθεί, σύμφωνα με όσα προβλέπονται στον πα-ρόντα Κανονισμό.......

ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΞΑΙΡΟΥΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ......ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΕΛΛΗΝΩΝ....ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΝΑΛΟΓΟ Η ΜΑΘΕΝΟΥΜΕ ΠΡΟΤΟΓΝΩΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΟΥ ΛΣ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ ΚΑΙ ΣΚΑΡΠΙΝΙ ΚΥΡΙΕ ΑΡΧΗΓΕ ?
 
Υποστήριξη : SITE | Αρχική | facebook
Δ.Σ © 2012. ΛΙΜΕΝΙΚΑ ΝΕΑ - limenika-nea.blogspot.com
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΑΠΟ Δ.Σ-Δ.Σ ΦΟΡΟΥΜ
ΛΙΜΕΝΙΚΑ ΝΕΑ ΛΣBlogger
-->