Ανακοινώνεται ότι σύμφωνα με την υπ’ αριθμ.: 337/4.05.2020 (ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ) Απόφαση Ανώτατου Συμβουλίου Επιλογής Προσωπικού/ Τμήμα Α’ έγιναν συνολικά δεκτές δώδεκα (12) ενστάσεις υποψηφίων και εν μέρει δεκτή η ένσταση μιας (1) υποψήφιας, για τον διαγωνισμό κατάταξης Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. (ανδρών – γυναικών) έτους 2019.

Σύμφωνα με το από 03-6-2020 Πρακτικό της αρμόδιας Επιτροπής Παραλαβής-Ελέγχου Δικαιολογητικών, Μοριοδότησης & Κατάταξης Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. (ανδρών- γυναικών) έτους 2019, οι εν λόγω υποψήφιοι μοριοδοτήθηκαν ως ακολούθως:

 

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΡΙΘ. ΜΟΡΙΩΝ

ΕΥΕΡΓ. ΔΙΑΤ.

1.

ΓΙΑΝΝΑΡΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Πανεπιστημιακού Τομέα

1121.60

ΟΧΙ

2.

ΘΩΔΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΝ/Πλοιάρχων

848.00

ΟΧΙ

3.

ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

790.70

ΟΧΙ

4.

ΚΟΣΜΕΤΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΣΜΑΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Πανεπιστημιακού Τομέα

834.40

ΟΧΙ

5.

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

987.00

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ-ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ

6.

ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΛΑΣΙΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Πανεπιστημιακού Τομέα

1007.40

ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ

7.

ΜΠΟΥΡΛΕΤΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

1018.30

ΟΧΙ

8.

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ

ΜΩΥΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΝ/πλοιάρχων

779.00

ΟΧΙ

9.

ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

731.80

ΟΧΙ

10.

ΡΕΓΓΙΝΑ

ΣΩΦΡΟΝΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

1028.60

ΟΧΙ

11.

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

863.80

ΟΧΙ

12.

ΣΤΕΦΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΝ/Πλοιάρχων

963.00

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ-ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ

13.

ΧΥΤΗΡΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

948.30

ΟΧΙ

Εκ των ως άνω υποψηφίων, στο σύνολο των διαδικασιών Υψομέτρησης, Υγειονομικών Εξετάσεων-Παραπομπής στην ΑΝΥΕ, Αθλητικών δοκιμασιών, Ψυχοτεχνικών δοκιμασιών κλήθηκαν δέκα (10) υποψήφιοι ήτοι οι ΓΙΑΝΝΑΡΗ Ειρήνη του Γεωργίου, ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ Παναγιώτης του Ιωάννη, ΚΟΣΜΕΤΟΥ Παναγιώτα του Κοσμά, ΚΡΗΤΙΚΟΣ Στυλιανός του Ανδρέα, ΜΠΟΥΡΛΕΤΟΥ Πασχαλίνα του Σταύρου, ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Μωυσής του Γεωργίου, ΡΕΓΓΙΝΑ Σοφρωνία του Φώτιου, ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Φωτεινή του Γεωργίου, ΣΤΕΦΑΣ Νικόλαος του Παναγιώτη, ΧΥΤΗΡΗ Μαρία Ελένη του Σπυρίδων και επέτυχαν  πέντε (05) υποψήφιοι, ως ακολούθως:

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΡΙΘ. ΜΟΡΙΩΝ

ΕΥΕΡΓ. ΔΙΑΤ.

1.

ΓΙΑΝΝΑΡΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Πανεπιστημιακού Τομέα

1121.60

ΟΧΙ

2.

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

987.00

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ-ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ

3.

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ

ΜΩΥΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΝ/πλοιάρχων

779.00

ΟΧΙ

4.

ΣΤΕΦΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πτυχιούχοι ΑΕΝ/Πλοιάρχων

963.00

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ-ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ

5.

ΧΥΤΗΡΗ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Πτυχιούχοι ΑΕΙ/ Τεχνολογικού Τομέα

948.30

ΟΧΙ

 

 Ο τελικός Πίνακας Επιτυχόντων και οι τελικοί ανά κατηγορία Πίνακες Επιλαχόντων, μετά την κατάρτισή τους από την αρμόδια Επιτροπής Παραλαβής-Ελέγχου Δικαιολογητικών, Μοριοδότησης & Κατάταξης Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. (ανδρών- γυναικών) έτους 2019, θα αναρτηθούν ομοίως στην ιστοσελίδα του Λιμενικού Σώματος - Ελληνικής Ακτοφυλακής (www.hcg.gr) και στο κτίριο του Αρχηγείου του Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ, με νεώτερη ανακοίνωσή μας.