Διαβάστε την ανακοίνωση τής Ένωσης Αξιωματικών Αττικής: Το Δ.Σ. της Ένωσής μας με την από 06/09/2018 ομόφωνη απόφασή του ενέκρινε και ανακήρυξε ως υποψηφίους για τις αρχαιρεσίες τις 07 και 08 Οκτωβρίου 2018, προς ανάδειξη των μελών του νέου Δ.Σ. της Ένωσής μας, της Εξελεγκτικής Επιτροπής, των Εκπροσώπων στα Συμβούλια Μεταθέσεων της ΓΑΔΑ και των Αντιπροσώπων στην Π.Ο.ΑΞΙ.Α. τους κάτωθι αναγραφόμενους συναδέλφους ανά εκλογικό συνδυασμό:

ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΣΚΑ


 Υ/Α' ΑΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΕΑ/ΚΛ.ΑΛΛΟΔ.& ΠΡΟΣ.ΣΥΝ
Α/Α' ΒΑΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ.Α. ΜΕΓΑΡΕΩΝ
Α/Δ' ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤ.ΑΚΑΔ./ΣΧ.ΕΘΝ.ΑΣΦΑΛ.
Α/Υ ΓΚΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ Υ.Π.Π.Δ.Π.Κ.Π/ΠΕΡ.ΠΡΟΣΤ.
Υ/Β' ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Τ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΝΘ ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Γ.Α.Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ/ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.
Α/Β' ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Υ.Δ.Ε.Ζ.Ι. ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α' Τ.Τ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΥΑΤ
Α/Α' ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τ.Α. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α/Υ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΝΕΛΛΟΣ Τ.Α. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ.Υ. ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Α.Ε.Α.
Υ/Α' ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Υ.Α.Β.Ε.
Α/Β' ΣΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΑ/ΔΑΠ
 Α/Α' ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ.Α. ΠΕΝΤΕΛΗΣ
 Υ/Α' ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Α.Ε.Ε.Β.
 Α/Α' ΤΣΟΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΥΠΠΔ/ΤΜ.ΣΥΝΟΔ.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Ο.ΑΞΙ.Α.

Α/Β' ΑΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΑ/ΤΜ.ΦΟΡ.ΑΣΤ.&ΑΣΦ.ΠΡ.
Α/Α' ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΝΣΗ ΑΜ.ΔΡΑΣΗΣ/ΟΜ.ΖΗΤΑ
Υ/Β' ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΕΑ/ΔΕΛ
Υ/Β' ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΜ. ΑΛΛ. Β/Α ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α' Τ.Τ. Β/Α ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Α' ΑΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΕΑ/ΚΛ.ΑΛΛΟΔ.& ΠΡΟΣ.ΣΥΝ
Α/Α' ΒΑΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ.Α. ΜΕΓΑΡΕΩΝ
Α/Α' ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΔΠΠ&ΕΣ/ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.
Υ/Β' ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Α.Τ. ΔΑΦΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΥ
Υ/Α' ΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Δ/ΝΣΗ ΑΣΤΥΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ/ΕΠΙΤ
Α/Β' ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΒΕΡΤΟΣ-ΡΩΜΥΛΟΣ ΓΕΝ.Δ/ΝΣΗ ΠΡ.ΕΠ.&ΕΥΠ.ΣΤ.
Υ/Α' ΒΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.ΑΜ.ΔΡ.ΑΤ/Β ΥΠ./2ο ΔΙ.ΑΣ
Α/Δ ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤ.ΑΚΑΔ./ΣΧ.ΕΘΝ.ΑΣΦΑΛ.
Υ/Β' ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Δ.Υ. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΕΑ
Α/Υ ΓΚΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ Υ.Π.Π.Δ.Π.Κ.Π/ΠΕΡ.ΠΡΟΣΤ.
Α/Α' ΔΕΔΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Α.Ε.Α/Υ.ΜΕ.Τ.
Α/Υ ΔΕΛΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΕ/ΤΜ.ΟΠΤ.ΥΛ.ΦΩΤ.&ΜΕΘΟΔ.
Α/Β' ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α' Τ.Τ. Β/Α ΑΤΤΙΚΗΣ
Α/Β' ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠ.ΔΙΩΞ.ΝΑΡΚ.ΑΤ/Τ.ΓΕΝ.ΥΠ.
Α/Α' ΕΛΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Τ.Α. ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ν.ΦΑΛΗΡΟΥ
Υ/Α' ΖΑΛΑΤΑΡΙΩΦ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Α.Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ/ΤΜ.ΕΝ.ΠΡΟΣ.
Α/Β' (Ειδ.Κ.) ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ.Ι.Α.
Υ/Α' ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΝΣΗ ΑΜ.ΔΡΑΣΗΣ/ΟΜ.ΖΗΤΑ
Α/Β' ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ Τ.Α. Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Υ/Α' ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΜ.ΔΙΩΞ.ΝΑΡΚ.Β/Α ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Α' ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΕΑ/ΚΑΠΣ/Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ.ΜΕΤ.
Υ/Α' ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Υ.ΜΕ.Τ. ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Α' ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Τ.Τ.Α. Ν/Α ΑΤΤΙΚΗΣ
Α/Υ ΚΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Τ.Α. ΙΛΙΟΥ
Υ/Β' ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β' Α.Τ. ΑΧΑΡΝΩΝ-ΟΛ.ΧΩΡΙΟΥ
Α/Δ ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Δ.Π.Ε.Ε.Σ
Υ/Β' ΚΑΨΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α.Τ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Υ/Β' ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ι.Α.
Υ/Α' ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΑΕΕΒ/ΤΜ.ΑΝΤ.ΔΙΕΘ.ΤΡΟΜ.
Υ/Β' ΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Τ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΝΘ ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Γ.Α.Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ/ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.
Α/Β' ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Υ.Δ.Ε.Ζ.Ι. ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α' Τ.Τ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ YAT
Α/Υ ΜΑΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΙΔΗΕ/ΤΜ.ΔΙΟΙΚΥΠΔΙΑΧ.ΠΛ.
Υ/Β' ΜΟΥΧΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.ΑΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α/Α' ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τ.Α. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α/Υ ΜΠΑΚΑΛΩΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Β' Τ.Τ. Β/Α ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Υ.Κ.Α.ΑΤ./ΤΜ.ΟΠ.ΕΚΡ.
Υ/Α' ΜΠΟΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Α.ΑΕΡΟΛ.ΑΘΗΝ./ΤΜ.ΑΣΦΑΛ.
Α/Υ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΝΕΛΛΟΣ Τ.Α. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υ/Β' ΝΤΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Α.ΑΕΡΟΛ.ΑΘΗΝ./Τ.Δ.Υ.
Α/Δ ΝΤΟΥΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Υ.Δ.Ε.Ζ.Ι. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΘ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Τ.Α. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΝΘ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΡΗΓΑΣ Γ.Δ.Π.Ε.Ε.Σ
Υ/Α' ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΟΔ.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Α/Υ ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΕΝΑΕΡΙΑ ΜΕΣΑ Σ.Α.
Υ/Α' ΠΑΛΑΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΕ
Υ/Β' ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΔΟΕΣ
Υ/Α' ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Τ.Τ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ
ΑΝΘ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Α.Ε.Α./Υ.Α.Τ.
Δ.Υ. ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Α.Ε.Α.
Α/Α' ΠΕΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α/Β' ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΑΕΑ/ΚΟΥΠ/Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝ.ΥΠ.
Α/Β' ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' Τ.Τ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Α' ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Α.Δ.Α./ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.
Α/Υ ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ.Τ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ
Α/Υ ΠΙΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α' Τ.Τ. ΑΥΤ. Π.Α.Θ.Ε. ΑΤ.
Α/Υ ΠΛΑΤΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.ΟΙΚΟΝ./ΤΜ.ΑΠ.ΑΣΦ.Ε.ΠΡ.
Υ/Α' ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Υ.Κ.Α.ΑΤ./ΤΜ.ΠΡ.ΚΡ.ΔΗΜ.ΠΟ
Υ/Α' ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Υ.Α.Β.Ε.
Α/Β' ΣΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΑ/ΔΑΠ
ΑΝΘ ΣΟΥΣΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τ.Α. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Α/Α' ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ.Α. ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Υ/Α' ΤΖΕΡΕΜΕ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Σ.Α.Ε.Α./ΤΜ.ΕΣΩΤ.ΛΕΙΤΟΥΡΓ
Υ/Α' ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Υ.Α.Β.Ε.
Υ/Β' ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Τ. ΖΕΦΥΡΙΟΥ
Υ/Α' ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Α.Ε.Ε.Β.
ΑΝΘ ΤΣΕΛΕΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΥΠ.ΜΟΥΣΙΚΗΣ
Α/Α' ΤΣΟΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΥΠΠΔ/ΤΜ.ΣΥΝΟΔ.ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Υ/Β' ΦΙΝΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Τ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Υ/Β' ΧΡΥΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ.Α.Ε.Α/Υ.ΜΕ.Τ.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΤΗΣ Γ.Α.Δ.Α.
Α. ΓΑΔΑ
Α/Υ ΓΚΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ Υ.Π.Π.Δ.Π.Κ.Π/ΠΕΡ.ΠΡΟΣΤ.
Α/Υ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΝΕΛΛΟΣ Τ.Α. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Β. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α/Α' ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΔΠΠ&ΕΣ/ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.
Υ/Β' ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Υ.Κ.Α.ΑΤ./ΤΜ.ΟΠ.ΕΚΡ.
Γ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α/Υ ΔΕΛΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΕ/ΤΜ.ΟΠΤ.ΥΛ.ΦΩΤ.&ΜΕΘΟΔ.
Υ/Β' ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α' Τ.Τ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Δ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Υ/Α' ΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Δ/ΝΣΗ ΑΣΤΥΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ/ΕΠΙΤ
ΑΝΘ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Τ.Α. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ε. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Α' ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Τ.Τ.Α. Ν/Α ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΝΤΑΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Α.ΑΕΡΟΛ.ΑΘΗΝ./Τ.Δ.Υ.
ΣΤ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΘ ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Γ.Α.Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ/ΤΜ.ΕΚΠΑΙΔ.
Α/Α' ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τ.Α. ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Ζ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α/Α' ΒΑΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ.Α. ΜΕΓΑΡΕΩΝ
Α/Υ ΚΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Τ.Α. ΙΛΙΟΥ
Η. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΕΑ/ΚΟΥΠ/Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜ.
Α/Υ ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τ.Τ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ
Θ. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Β' ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΜ. ΑΛΛ. Β/Α ΑΤΤΙΚΗΣ
Ι. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΘ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Α.Ε.Α./Υ.Α.Τ.
Υ/Β' ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΥΠ.ΔΙΟΙΚ.ΥΠ.Α/ΤΜ.ΟΙΚ.ΥΠ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Α/Β' ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΥΠ.ΔΙΩΞ.ΝΑΡΚ.ΑΤ/Τ.ΓΕΝ.ΥΠ.
Α/Β' ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α' Τ.Τ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υ/Α' ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Υ.Α.Β.Ε.

ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ (Α.ΚΙ.Δ.Α.)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ


1.Αστυνόμος Β’  (261340) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Γ.Α.Δ.Α./Υ.Δ.Ε.
2. Ανθυπαστυνόμος (261367) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα Α.Τ. ΑΥΛΩΝΑΣ
3. Αστυνόμος Β’  (267041) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Θεόδωρος Υ.Α.Β.Ε.
4. Υπαστυνόμος Β΄(282456) ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ Δημήτριος Α.Τ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5. Υπαστυνόμος Α’  (241532) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Αναστάσιος ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΆΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
6.Υπαστυνόμος Α’ (240083) ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ Αντώνιος Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
7. Υπαστυνόμος Β΄ (262992) ΒΑΓΕΝΑ Σοφία Υ.Α.Β.Ε.
8. Υπαστυνόμος Β΄ (288715) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ Φώτιος Α.Τ. ΝΙΚΑΙΑΣ
9. Αστυνομικός Υποδιευθυντής (254592) ΓΟΥΔΑΛΑΚΗΣ Πέτρος Δ.Α.Ε.Α./Υ.Μ.Ε.Τ
10. Υπαστυνόμος Β’ (287213) ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Θωμάς Δ.Α.Α./Υ.Κ.Α
11. Υπαστυνόμος Β΄ (283099) ΚΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος  ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΆΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
12. Αστυνόμος Α’ (262803) ΚΟΚΚΑΛΗΣ Χρήστος Τ.Α. ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
13. Υπαστυνόμος Α’ (245784) ΚΟΨΑΥΤΗΣ Σπυρίδωνας Υ.Α.Β.Ε.
14. Αστυνόμος Α’ (256674) ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Αρθούρος Α. Τ. ΒΑΡΗΣ- ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
15. Υπαστυνόμος Β’ (288703) ΛΟΥΛΑΚΟΥΔΗΣ Αντώνιος ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΚΑΙ ΕΥΠΑΘΩΝ ΣΤΟΧΩΝ
16. Ανθυπαστυνόμος (272573) ΜΑΡΟΥΤΣΟΣ Γεώργιος Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
17. Ανθυπαστυνόμος (272634) ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ Παντελεήμων Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
18. Υπαστυνόμος Β’ (269133) ΝΑΚΗΣ Δημήτριος Υ.Α.Β.Ε.
19. Αστυνόμος Β’ (265365) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Υ.Α.Β.Ε.
20. Ανθυπαστυνόμος (269227) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
21. Υπαστυνόμος Α’ (282316)ΡΟΥΣΣΕΤΟΣ Ευάγγελος Τ.Α. ΑΛΙΜΟΥ
22. Υπαστυνόμος Α’ (265506)ΣΑΚΚΑΣ Ευάγγελος ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
23. Υπαστυνόμος Α’ (267958)ΣΟΥΛΙΩΤΗ Ευρυδίκη Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
24. Υπαστυνόμος Α’ (282332) ΤΟΥΣΙΑΣ Μάρκος ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΆΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
25. Αστυνόμος Β΄(264503) ΤΣΙΩΝΗΣ Αθανάσιος Υ.Α.Β.Ε.
26. Αστυνόμος Α’ (243963) ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ιωάννης  Υ.Α.Β.Ε.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Ανθυπαστυνόμος ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
Ανθυπαστυνόμος ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ Διονύσιος Τ.Α. ΠΕΥΚΗΣ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Αστυνομικός Υποδιευθυντής ΞΥΝΟΣ Σωτήριος  Γ.Τ.Τ. ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
Ανθυπαστυνόμος ΤΖΗΚΑΣ Κωνσταντίνος Δ.Α.Α./Υ.Κ.Α.

ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
       Υπαστυνόμος Α’ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ Αντώνιος Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
         Αστυνόμος Β’ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Υ.Α.Β.Ε.
Αστυνόμος Β’ ΤΣΙΩΝΗΣ Αθανάσιος Υ.Α.Β.Ε.
                Αστυνόμος Α’ ΚΟΚΚΑΛΗΣ Χρήστος Τ.Α. ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αστυνόμος Β’ ΤΣΙΩΝΗΣ Αθανάσιος Υ.Α.Β.Ε.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αστυνόμος Β’ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Υ.Α.Β.Ε.
Υπαστυνόμος Β’ ΝΑΚΗΣ Δημήτριος Υ.Α.Β.Ε.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Υπαστυνόμος Β’ ΝΑΚΗΣ Δημήτριος Υ.Α.Β.Ε.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Αστυνόμος Β’ ΤΣΙΩΝΗΣ Αθανάσιος Υ.Α.Β.Ε.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ
           Υπαστυνόμος Α’  ΚΟΨΑΥΤΗΣ Σπυρίδων Υ.Α.Β.Ε.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
Υπαστυνόμος Α’  ΚΟΨΑΥΤΗΣ Σπυρίδων Υ.Α.Β.Ε.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
Υπαστυνόμος Α’ ΚΟΨΑΥΤΗΣ Σπυρίδων Υ.Α.Β.Ε.
Αστυνόμος Β’ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Υ.Α.Β.Ε.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
Υπαστυνόμος Α’ ΚΟΨΑΥΤΗΣ Σπυρίδων Υ.Α.Β.Ε.
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Υπαστυνόμος Β’ ΝΑΚΗΣ Δημήτριος Υ.Α.Β.Ε.
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ Π.Ο.ΑΞΙ.Α.
1. Αστυνόμος Β’(261340) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Γ.Α.Δ.Α./Υ.Δ.Ε.
2. Ανθυπαστυνόμος (261367) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα Α.Τ. ΑΥΛΩΝΑΣ
3.Ανθυπαστυνόμος (252858) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΚΑΙ ΕΥΠΑΘΩΝ ΣΤΟΧΩΝ
4. Αστυνόμος Β’  (267041) ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Θεόδωρος Υ.Α.Β.Ε.
5. Υπαστυνόμος Β΄(282456) ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ Δημήτριος Α.Τ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6. Υπαστυνόμος Α’  (241532) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Αναστάσιος ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΆΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
7. Υπαστυνόμος Α’ (240083) ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ Αντώνιος Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
8. Υπαστυνόμος Β΄ (262992) ΒΑΓΕΝΑ Σοφία Υ.Α.Β.Ε.
9. Αστυνόμος Α’ (254814) ΒΕΝΑΡΔΗΣ Ιωάννης Δ.Α.Ε.Α./Υ.Μ.Ε.Τ.
10. Υπαστυνόμος Β΄ (288715) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ Φώτιος Α.Τ. ΝΙΚΑΙΑΣ
11. Αστυνομικός Υποδιευθυντής (254592) ΓΟΥΔΑΛΑΚΗΣ Πέτρος Δ.Α.Ε.Α./Υ.Μ.Ε.Τ.
12. Υπαστυνόμος Β’ (288690) ΙΝΤΟΥΔΗΣ Ελευθέριος Α.Τ. ΟΜΟΝΟΙΑΣ
13. Υπαστυνόμος Β’ (287213) ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Θωμάς Δ.Α.Α./Υ.Κ.Α
14. Υπαστυνόμος Β΄ (283099) ΚΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΆΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
15. Αστυνόμος Α’ (262803) ΚΟΚΚΑΛΗΣ Χρήστος Τ.Α ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
16. Υπαστυνόμος Α’ (245784) ΚΟΨΑΥΤΗΣ Σπυρίδωνας Υ.Α.Β.Ε.
17. Υπαστυνόμος Β’ (261918) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ Ηλίας Υ.Α.Β.Ε.
18. Αστυνόμος Α’ (256674) ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Αρθούρος Α. Τ. ΒΑΡΗΣ- ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
19.Υπαστυνόμος Β’ (288703) ΛΟΥΛΑΚΟΥΔΗΣ Αντώνιος ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ ΚΑΙ ΕΥΠΑΘΩΝ ΣΤΟΧΩΝ
20. Ανθυπαστυνόμος (272573) ΜΑΡΟΥΤΣΟΣ Γεώργιος Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
21. Ανθυπαστυνόμος (272634) ΜΟΥΤΕΒΕΛΗΣ Παντελεήμων Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
22. Ανθυπαστυνόμος (256804) ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ Διονύσιος Τ.Α. ΠΕΥΚΗΣ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
23. Υπαστυνόμος Α’ (240816) ΜΠΙΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ Δ.Α.Α./Υ.Κ.Α.
24. Υπαστυνόμος Β’ (269133) ΝΑΚΗΣ Δημήτριος Υ.Α.Β.Ε.
25. Αστυνόμος Β’ (264464)ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ Αλέξανδρος Α.ΕΑ./ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
26. Αστυνόμος Β’ (268418)ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Γεώργιος Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
27. Ανθυπαστυνόμος (274508)ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Παναγιώτης ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
28. Αστυνόμος Β’ (265365) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Υ.Α.Β.Ε.
29. Ανθυπαστυνόμος (269227)ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
30. Δόκιμος Υπαστυνόμος (288021) ΠΑΠΠΑΣ Ελευθέριος Σ.Α.Ε.Α.
31. Υπαστυνόμος Α’ (282316) ΡΟΥΣΣΕΤΟΣ Ευάγγελος Τ.Α. ΑΛΙΜΟΥ
32. Υπαστυνόμος Α’ (265506) ΣΑΚΚΑΣ Ευάγγελος ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
33. Υπαστυνόμος Β΄(285585) ΣΑΠΟΥΝΑΣ Ανέστης Δ.Α.Ε.Α/Υ.Α.Τ
34. Υπαστυνόμος Α’ (267958)ΣΟΥΛΙΩΤΗ Ευρυδίκη Υ.Α.Μ.Κ.Π.Π.
35. Ανθυπαστυνόμος (267975)ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος Α’ Τ.Τ. ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
36. Υπαστυνόμος Β’ (260872)ΤΖΙΒΑΝΗΣ Γεώργιος ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
37. Υπαστυνόμος Α’ (282332) ΤΟΥΣΙΑΣ Μάρκος ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΆΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
38. Αστυνόμος Β΄ (264503) ΤΣΙΩΝΗΣ Αθανάσιος Υ.Α.Β.Ε.
39. Υπαστυνόμος Α’ (239012) ΦΑΝΤΡΙΔΑΚΗΣ Ευάγγελος Β’ Τ.Τ. ΠΕΙΡΑΙΑ
40. Αστυνόμος Α’ (243963) ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ιωάννης Υ.Α.Β.Ε.

                Η συμμετοχή σου στις εκλογές κρίνεται απαραίτητη, γιατί η δική  σου μαζική συμμετοχή ενδυναμώνει την ΕΝΟΤΗΤΑ και την ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΣΧΥ του συνδικαλιστικού κινήματος, το οποίο καλείται να ανταποκριθεί με επιτυχία στους αγώνες που όλοι μαζί οφείλουμε να δώσουμε για να εξασφαλίσουμε ένα καλύτερο παρόν και μέλλον για όλους.

bloko.gr